Møt InnoMeds innovasjonsrådgivere

InnoMeds rådgivere har solid kompetanse i tjenesteinnovasjon og erfaring fra både primær- og spesialisthelsetjenesten.

InnoMed er tilstede i hele Norge både fysisk og gjennom digitale kanaler. InnoMeds rådgivere bistår kommuner og sykehus med innovasjonsrådgivning og prosessveiledning. 

Ved forespørsel om prosessveiledning får dere raskt svar. Prosjekter som skjer i skjæringspunktet mellom kommuner og sykehus har høyest prioritet innenfor InnoMeds rammer. Rådgiverteamet har tverrfaglig kompetanse, og det mest egnede teamet blir satt sammen basert på prosjektets behov. Legg inn enkel søknad om prosessveiledning her

Les mer om InnoMeds oppgave, mandat og styrende organer.

Bilde av Grete

Grete Kvernland-Berg

Organisasjonsdesigner, Sekretariat
Grete@innomed.no
Bilde av Just

Just Haffeld

Lege og jurist, Sekretariat
Just@innomed.no
Kirsti Fossland Brørs

Kirsti Fossland Brørs

Ergoterapeut og tjenestedesigner
Kirsti@innomed.no
Bilde av Trude

Trude J. Arntsen

Tjenestedesigner, Kommunikasjon og web
Trude@innomed.no
Jens Lien

Jens Lien

IKT-arkitekt
Jens.lien@bouvet.no
Marie Hartman

Marie Hartmann

Tjenestedesigner
marie@sikt.co
Bilde av Cecilia

Cecilia K. Gnaly

Helseøkonom
ceciliakarlsen.gnaly@paconsulting.com
Bilde av Christian

Christian Aubell

Organisasjonsdesigner
christian.aubell@paconsulting.com
Robert Hogvall

Robert Högvall

Sykepleier og organisasjonsdesigner
Robert.Hogvall@paconsulting.com
Synnøve Kleive

Synnøve Kleive

Tjenestedesigner
synnove.kleive@bouvet.no
Laura Laukeland Kleiven

Laura Laukeland Kleiven

laura.kleiven@paconsulting.com
Nodin - Bilde

Nodin Ennals

Innovasjonsrådgiver
Nodin.Ennals@paconsulting.com
Tlf: 41312875